Bekijk het laatste nieuws op onze coronapagina, ontdek meer over vaccineren en lees meer info voor zorg- en onderwijsprofessionals.

Advies gezondheidsbeleid gemeenten

Wil je graag advies over het gezondheidsbeleid van jouw gemeente? Duiding bij onderzoekscijfers of weten wat de mogelijkheden zijn op het gebied van gezondheidspreventie? Onze beleidsadviseurs helpen je graag verder.

Contact met onze beleidsadviseurs

De beleidsadviseurs voor de gemeenten zijn allen werkzaam voor een regio.

Regio Noord

Ciska Hiemstra
088 22 99 166
C.Hiemstra@ggdfryslan.nl

Jeannette Provoost
088 22 99 490
J.Provoost@ggdfryslan.nl

Lammert Bosma
088 22 99 172
L.Bosma@ggdfryslan.nl

Regio Zuidoost

Anouk van der Heij
088 22 99 663
a.vanderheij@ggdfryslan.nl

Marijke Hagedoorn
088 22 99 971
M.Hagedoorn@ggdfryslan.nl

Fabian Schurink
088 22 99 796
F.Schurink@ggdfryslan.nl

Regio Zuidwest

Maaike Esselink
088 22 99 899
M.Esselink@ggdfryslan.nl


Contact

Heb je vragen? Neem contact met ons op.

Bereikbaar op werkdagen tussen 9.00 - 17.00